Logoline LTD

, , 08-131
. , 10/1
: +38 044 206-36-72
LOGOLINE-EUROPE SPZOO

Polska, Warszawa, 00-427
Dmochowskiego 4/2,
tel +48 222 08-56-62
Glówna Oferty Zapytanie Informacja Kontakty Mapa strony Russian Ukrainian English Polish Dutch French Italian

New on the site

Grupa firm Logoline wykonuje hurtowe dostarczenia pelet opałowych bytowych do krajów Unii Europejskiej. Główną odmiennością pelet bytowych od pelet przemysłowych jest mała popielna, a także, z reguły, mniejsza średnica pelety: w przemyśle mogą wykorzystywać się pelety o średnicy do 8 i więcej milimetrów, bytowy pelet, z reguły, ma średnicę 6 mm.
Grupa firm Logoline zajmuje się sprzedażą przemysłowych pelet opałowych do krajów Unii Europejskiej. Odmiennością pelet przemysłowych od pelet bytowych jest wyższa popielna, z reguły, większa średnica pelet i odpowiednio niższa cena. Pod czas produkowania przemysłowych pelet opałowych mogą być wykorzystane odpady iglastych i twardych gatunków drzewnych, nasienia, albo słoma.

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Grupa firm Logoline zapewnia dostawy takiej produkcji:

- Pelety drzewne
- Pellety przemysłowe
- Brykiety drewniane (Nestro, RUF, Pini-Kay)
- Węgiel drzewny

Całość dostarczanej produkcji spełnia ukraińskie i europejskie standardy, i może być pakowana zgodnie z życzeniami Państwa i z naniesieniem na opakowaniu logotypów Państwa. Gwarantujemy krótkie terminy dostawy i wysoką jakość. Całość produkcji jest wyprodukowana z ekologicznie czystych surowców i przechodzi kontrolę jakości na wszystkich etapach produkowania. Za obojętną zgodą możemy dostarczyć naszą produkcję transportem samochodowym albo morskim do jakiegokolwiek punktu Europy.

NASZE ZALETY

Grupa firm Logoline działa na rynku od ponad 14 lat. W ciągu tego czasu naszymi klientami zostały setki przedsiębiorstw na Ukrainie, w Europie, Rosji i krajach WNP, nagromadziliśmy olbrzymie doświadczenie i wiedzę, niezbędne dla skutecznego prowadzenia zewnętrznej działalności gospodarczej. Jednym z głównych kierunków naszej działalności są usługi celne i transportowe, co pozwala nam w krótkim terminie wykonać zamówienie Państwa i dostarczyć produkcję na Państwa magazyn.

Informacje kontaktowe Jeśli jesteś zainteresowany naszą produkcją i usługami lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:

telefon: +38067 444 28 28
E-mail: wood.sale.pl@gmail.com

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza opinii nasi menedżerowie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania w najkrótszym czasie. Jeśli interesuje Cię jedna z takich usług, jak odprawa celna lub dostawa ładunku, możesz otrzymać informacje na tej stronie

Logoline-Ukraine LLC
10/1, Malaya Okruzhnaya Street
Sofievskaya Borshchagovka
Kijów, Ukraina

Logoline-Europe Sp.z.o.o
Polska, Warszawa, 00-427
Dmochowskiego 4/2,

© 2008. Logoline LTD
Glówna | Oferty | Zapytanie | Informacja | Kontakty | Mapa strony