Logoline LTD

, , 08-131
. , 10/1
: +38 044 206-36-72
LOGOLINE-EUROPE SPZOO

Polska, Warszawa, 00-427
Dmochowskiego 4/2,
tel +48 507 94-93-74
Glówna Oferty Zapytanie Informacja Kontakty Mapa strony Russian Ukrainian English Polish Dutch French Italian

New on the site

Grupa firm Logoline wykonuje hurtowe dostarczenia pelet opałowych bytowych do krajów Unii Europejskiej. Główną odmiennością pelet bytowych od pelet przemysłowych jest mała popielna, a także, z reguły, mniejsza średnica pelety: w przemyśle mogą wykorzystywać się pelety o średnicy do 8 i więcej milimetrów, bytowy pelet, z reguły, ma średnicę 6 mm.
Grupa firm Logoline zajmuje się sprzedażą przemysłowych pelet opałowych do krajów Unii Europejskiej. Odmiennością pelet przemysłowych od pelet bytowych jest wyższa popielna, z reguły, większa średnica pelet i odpowiednio niższa cena. Pod czas produkowania przemysłowych pelet opałowych mogą być wykorzystane odpady iglastych i twardych gatunków drzewnych, nasienia, albo słoma.

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Grupa firm Logoline wykonuje dostawę następnych towarów:

- Pelety opałowe drzewne bytowe;
- Pelety opałowe przemysłowe;
- Brykiety opałowe drzewne (Nestro, RUF, Pini-Kay);
- Węgiel drzewny.

Całość dostarczanej produkcji spełnia ukraińskie i europejskie standardy, i może być pakowana zgodnie z życzeniami Państwa i z naniesieniem na opakowaniu logotypów Państwa. Gwarantujemy krótkie terminy dostawy i wysoką jakość. Całość produkcji jest wyprodukowana z ekologicznie czystych surowców i przechodzi kontrolę jakości na wszystkich etapach produkowania. Za obojętną zgodą możemy dostarczyć naszą produkcję transportem samochodowym albo morskim do jakiegokolwiek punktu Europy.

NASZE ZALETY

Grupa firm Logoline działa na rynku od ponad 14 lat. W ciągu tego czasu naszymi klientami zostały setki przedsiębiorstw na Ukrainie, w Europie, Rosji i krajach WNP, nagromadziliśmy olbrzymie doświadczenie i wiedzę, niezbędne dla skutecznego prowadzenia zewnętrznej działalności gospodarczej. Jednym z głównych kierunków naszej działalności są usługi celne i transportowe, co pozwala nam w krótkim terminie wykonać zamówienie Państwa i dostarczyć produkcję na Państwa magazyn.

INFORMACJA DLA KONTAKTÓW

Jeżeli Państwo zainteresowane w naszych usługach, lub Państwo potrzebuje dodatkowej informacji, prosze się skontaktować z nami:

tel. +38 067 444 28 28
faks +38 044 206 36 73

Państwo również może się skontaktować z nami przez formę łączności zwrotnej lub przez e-mail: wood.sale.pl@gmail.com . Nasi managerowie dadzą odpowiedź na wszystkie Państwa pytania w najkrótszym terminie. Jeżeli Państwo zainteresowane w jednej z usług jak, na przykład, odprawa celna lub dostarczenie ładunku, Państwo może otrzymać informację na tej stronie internetowej
© 2008. Logoline LTD
Glówna | Oferty | Zapytanie | Informacja | Kontakty | Mapa strony